Російську частку в Euronews заарештували у справі ЮКОСу - ЗМІ

Четвер, 29 жовтня 2015, 09:14

Серед активів, заарештованих за кордоном за позовами колишніх акціонерів ЮКОСу, виявилися 7,5% акцій французької Euronews SA, які належать Всеросійській державній телевізійній і радіомовній компанії, що управляє однойменним телеканалом.

Про це розповів РБК російський федеральний чиновник.

У прес-службі Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії підтвердили цю інформацію.

Накладений на акції російського держхолдингу арешт ніяк не вплинув на діяльність ні Euronews, ні ВДТРК, стверджує джерело, близьке до французького мовника.

Але партнер юридичної фірми King & Spalding Ілля Рачков зазначає, що арешт активів означає "як мінімум неможливість розпоряджатися цими акціями, тобто відчужувати їх, передавати право власності".

"Решта залежить від рішення суду: арешт може також означати заборону передавати акції в заставу, голосувати ними, одержувати по них дивіденди і так далі", - пояснює Рачков. Юрист уточнює, що арешт досить легко накласти, але його можна спробувати опротестувати.

Французька Euronews S.A. управляє однойменним телеканалом, який був запущений в 1993 році і зараз віщає цілодобово на 13 мовах, у тому числі і російською. Програми Euronews, за його власними даними, доступні 425 млн домогосподарств у 158 країнах.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!