Відсутність закону стримує понад мільярд доларів інвестицій для портів - міністр

Понеділок, 8 червня 2015, 10:45

Інвестори, які готові інвестувати понад мільярд доларів у розвиток українських морських портів, чекають на ухвалення закону щодо приватизації стивідорної діяльності.

Про це в інтерв’ю "5 каналу" заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

"Нам необхідно завершити приватизацію стивідорної діяльності в наших портах, щоби порти один з одним конкурували. Для цього нам потрібно перемогти негативні бюрократичні явища, які там є, особливо - це перевірки які вкрай негативно впливають на конкурентну здатність наших портів", - пропонує план дій міністр.

"Також нам треба залучити розумні гроші. Це гроші, які побудують найсучасніші термінали по перевалці вантажів. Ці гроші є, ці гроші чекають приватизації стивідорної діяльності. Точно, більше мільярда доларів чекає для того, щоб бути проінвестовано в портову стивідорну діяльність. Але треба прийнятти закон, щоб це дозволити", - стверджує Пивоварський.

За його словами, відродження річкового транспорту дасть можливість розвантажити українські автошляхи. 

"Значна частина річкових портів та суден були або порізані на металолом, або виведені кудись за кордон", - нарікає міністр, закликаючи відновити порти і перевести частину вантажів на ріку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!