"Київпастранс" замовив проїзні на 11 мільйонів у засновників "ЄДАПС-Принта"

Вівторок, 14 квітня 2015, 10:27

КП "Київпастранс" за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Укрспецполіграфія" на послуги з виготовлення проїзних квитків і штрафних квитанцій за 10,5 мільйона гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначається, загалом замовлено 231 млн одноразових квитків (для проїзду на транспорті загального користування та на міській електричці, частина на термопапері - частина на папері з голограмою) та 70 тис штрафних квитанцій (за несплату проїзду та несплату за провезення багажу).

Разом з тим ціни на окремі види продукції на "ВДЗ" не оприлюднені.

Реклама:

Власниками фірми "Укрспецполіграфія" є Михайло Коновал, Георгій Кувелас і Володимир Шевченко. Усі втрьох вони наприкінці 2012 р. виступили співзасновниками фірми ТОВ "ЄДАПС-Принт", разом контролюючи 15% статутного капіталу.

Решта 85% належала ТОВ "ЄДАПС".

Наразі власниками "ЄДАПС-Принт" є та сама фірма "ЄДАПС" та Юрій Сидоренко. Однак у конкурсній документації нинішніх торгів контактними телефонами "Укрспецполіграфія" вказала два номери, які в ЄДР зареєстровані на "ЄДАПС-Принт", хоча фірми офіційно приписані за різними адресами.

За останні сім років "Укрспецполіграфія" виграла тендерів на 175,25 млн грн.

Єдиним конкурентом "Укрспецполіграфії" на нинішніх торгах було ПАТ "Артсервiс", власники Сергій і Віталій Самокіші, Ігор Гричан, Андрій Прудніков і Євген Романишин.

За даними "ВДЗ" фірма раніше тендерів не вигравала.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: