Донецькі та луганські підприємці знову отримали доступ до реєстрів

Понеділок, 4 серпня 2014, 13:58

У зв’язку із соціально-політичною ситуацією, що склалася у Луганській та Донецькій областях, підприємці просто не мають можливості вести свою господарську діяльність.

Про це йдеться у повідомленні Держпідприємництва.

Нагадаємо, Мін’юст наказом від 17.06.2014 № 953/5 тимчасово припинив доступ мешканців східного регіону до реєстрів до закінчення АТО.

Так, було тимчасово припинено доступ до Державного реєстру обтяжень рухомого майна, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців до закінчення АТО на сході України на території: Луганської області, міста Слов’янськ та Слов’янського району Донецької області (обов’язки державних реєстраторів Словянська покладено на держреєстраторів міст Ворошиловськ та Артемівськ).

Згодом, на східних територіях, звільнених у ході АТО, наказом Мін’юсту від 07.07.2014 № 1065/5 було відновлено функціонування деяких реєстрів інформаційної системи Мін’юсту.

Зокрема, відновлено доступ до Державного реєстру обтяжень рухомого майна, Держреєстру речових прав на нерухоме майно на територіях міста Слов’янськ та Слов’янського району Донецької області, а також Новоайдарського району Луганської області.

Тоді ж Укрдержреєстру було доручено вжити заходів щодо відновлення доступу користувачів до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців:

- у Донецькій області - реєстраційній службі Слов’янська;

- у Луганській області - реєстраційній службі Новоайдару.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!