"Влада" Криму заборгувала кримчанам 130 мільйонів

Понеділок, 30 червня 2014, 16:34

Кримська "влада" заявляє, що Національний банк України перешкоджає Криму у виплаті своїх боргових зобов'язань за облігаціями.

Про це заявила "віце-прем'єр-міністр" Криму Євгенія Бавикіна, пишуть"Крим.Реаліі".

Як зазначила Бавикіна, "Міністерство фінансів Криму" готове погасити основну суму боргу перед інвесторами в розмірі 133 млн грн (505 400 000 руб) і виплатити відсотковий дохід за 12-й процентний період у сумі 4,8 млн грн (18270000 руб), якщо НБУ надасть реєстри власників облігацій.

"Міністерством фінансів Криму направлено лист в Нацбанк України від 3 квітня про надання реєстрів власників облігацій, сформованих за станом на 21 березня, із зазначенням банківських реквізитів, на які необхідно зарахувати процентний дохід для забезпечення виплат по облігаціях внутрішньої позики АРК 2011 року. До теперішнього часу інформація від Нацбанку України не надійшла ", - повідомила Бавикіна.

Реклама:

Як зазначили у відомстві, 12 березня 2014 року в Головному управлінні Держказначейства у Криму Мінфіном АРК було зареєстровано бюджетне фінансове зобов'язання на суму 4,8 млн грн, на підставі якого було виділено кошти на фінансування, необхідне для виплати відсотків за облігаціями внутрішньої місцевої позики.

Як стверджує кримський "віце-прем'єр", "платіжне доручення не було виконано Держказначейством України".

Після того як самопроголошені влади півострова в березні відключилися від системи платежів Державної казначейської служби України, зв'язок з власниками облігацій була втрачена.

Пізніше НБУ відмовився передати кримським "чиновникам" реєстр власників облігацій. Отже, технічної можливості здійснити виплату у керівництва регіону немає.

20 червня, "влади" Криму мали виплатити 133 млн гривень по облігаціях, розміщеним в 2011 під 14,5% річних.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Підпишіться на наші повідомлення!