РФ "забракувала" молочну продукцію ще двох українських виробників

П'ятниця, 27 червня 2014, 12:48

Россільгоспнагляд із 30 червня обмежив поставки до Росії молочної продукції виробництва Роменського молочного комбінату і Баштанського сир заводу.

Про це йдеться у повідомленні відомства, передає "УНІАН".

Згідно з повідомленням відомства, причиною обмеження стало виявлення в сирах Баштанського сирзаводу залишків антибіотиків тетрациклінової групи, а в продукції Роменського молочного комбінату - сальмонели, бактерій групи кишкової палички, мезофільних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганізмів (КМАФАнМ).

Як повідомлялося, у квітні Росспоживнагляд заборонив ввезення на територію РФ молочної продукції українських підприємств "Рось" філіал "Охтирського сиркомбінату", "Пирятинський сиркомбінат", "Гадячсир", "Золотоніський маслоробний комбінат" і "Техмолпром" у зв'язку з невідповідністю технічному регламенту на молоко й молочну продукцію. Слідом за Росією аналогічне рішення ухвалив Казахстан.

13 травня Россільгоспнагляд ввів тимчасові обмеження на поставки продукції Пирятинського сирзаводу до РФ.

На початку червня Россільгоспнагляд запровадив режим посиленого лабораторного контролю над молочною продукцією виробництва Роменського молочного комбінату й Баштанського сирзаводу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!