Українці вже купили 635 "військових" облігацій

П'ятниця, 23 травня 2014, 20:17

Українці придбали через установи державного "Ощадбанку" 635 казначейських зобов'язань "військові" за два перших дні їх продажу, 21 і 22 травня.

Про це повідомила "УНІАН" прес-служба банку.

Як повідомляється, в результаті продажу банк отримав 635 тисяч гривень коштів, які найближчим часом будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Збройних сил України.

"Сотні небайдужих громадян України відвідали протягом двох останніх днів установи "Ощадбанку" з особливою місією. Це українці різного віку і професії, але єдині у своєму патріотичному прагненні зберегти цілісність і суверенітет країни, забезпечити її мирне європейське майбутнє. Купуючи "Військові" сертифікати, вони роблять свій особистий внесок у відродження і зміцнення української армії", - йдеться в повідомленні.

Банк нагадує, що до акції на підтримку української армії приєдналися міністр фінансів Олександр Шлапак і голова Національного банку України Степан Кубів, придбавши кілька десятків "військових" облігацій.

Як повідомлялося, уряд випустив казначейські зобов'язання "Військові" на 1,1 мільярда гривень, зокрема на 100 млн для фізичних осіб.

"Ощабанк" почав продаж зобов'язань населенню з 21 травня. Кошти від продажу цих паперів у розмірі 100 мільйонів гривень будуть спрямовані на купівлю бронетранспортерів і бронежилетів.

Потреби української армії у фінансуванні, згідно з оцінками Мінфіну на підставі отриманих запитів, становлять 12 млрд гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua