"Украерорух" злив чергові 46 мільйонів рідній фірмі свого екс-директора

Понеділок, 27 січня 2014, 14:39

"Украерорух" за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "НВП "Техвестсервіс" на придбання обладнання з встановленим програмним забезпеченням засобів об’єктивного контролю мовної інформації.

Про це пишуть "Наші гроші" із посиланням на "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди становила 45,5 млн гривень.

Як зазначається, до кінця наступного року РСП Київцентраеро в Борисполі має отримати комплект обладнання, який складається з 23 системи засобів об’єктивного контролю мовної інформації.

Йдеться про обладнання для документування та відтворення мовної інформації з аналогових та цифрових джерел, а також документування метаданих, які доповнюють мовну інформацію сигнальними даними та метаданими, пише видання.

Окрім самого обладнання у вартість також входять супровідні послуги: розробка проекту систем, теоретичне й практичне навчання персоналу, а також інсталяція, налагодження та випробування в Дніпропетровську, Криму, Донецьку, Львові й Одесі.

До 2011 року до складу засновників компанії "Техвестсервіс" входив Кирило Поліщук - колишній директор ДП "Украерорух" і заступник Державної авіаційної адміністрації, в середині 2000-х був нардепом з фракції Партії регіонів.

Потім фірму перереєстрували на Сергія Медину і Тараса Хижняка. При цьому Медина з Поліщуком є співзасновниками приватного підприємства "Коростенське мисливське господарство "Полісся".

З моменту заснування "Вісника держзакупівель" у 2008 році "Техвестсервіс" виграв підряди "Украероруху", аеропорту "Бориспіль" та ДП "Антонов" на 627,85 млн гривень. При цьому основна маса підрядів припала на 2013 рік, коли фірма виграла тендери на 277,17 млн гривень.

Єдиним конкурентом на цих тендерах було ТОВ "С3 Холдинг" Сергія Герасименка, Олександра Крюкова, Олександра Хохановського. Раніше фірма вже брала участь в тендерах "Украероруху" разом з "Техвестсервісом", і також програвала.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!