"Торгівельні війни" між Україною і РФ неможливі – глави урядів

Неділя, 18 серпня 2013, 13:22

18 серпня відбулася телефонна розмова прем'єр-міністра України Миколи Азарова та голови уряду Російської Федерації Дмитра Медведєва.

Про це йдеться у повідомленні Кабміну.

Як зазначається, глави урядів висловили спільне переконання, що про торгівельної війни між Україною і Росією в принципі не може бути мови.

"Сторони обговорили актуальний стан торгово-економічних відносин між нашими країнами, а також ускладнення, які склалися останнім часом у митному оформленні окремих видів вантажів, що постачаються з України до Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

Прем'єр-міністр України із задоволенням відзначили, що робота уповноважених робочих груп сторін, яка інтенсивно відбувалася упродовж вихідних, привела до суттєвого прогресу у цій сфер.

Сторони переконані, що питання будуть оперативно врегульовані в інтересах взаємовигідного двостороннього співробітництва.

Глави Урядів окремо відзначили, що спекуляції навколо того, що ускладнення, пов'язані з інтеграційними процесами двох країн, безпідставні.

Азаров і Медведєв домовилися, що у понеділок зустрінуться керівники митних служб України та Російської Федерації, і будуть у спокійному режимі працювати до вирішення питання повернення митних процедур до оптимального режиму, який сприяє взаємній торгівлі.

Глави урядів відзначили, що мета - повернення позитивної динаміки двостороннього товарообігу, яка дещо пригальмувала останні часом.

Також сторони відзначили, що пріоритетом співробітництва має бути виконання програми інвестиційного співробітництва, в першу чергу, у високотехнологічних галузях промисловості.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!