Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

У офісі "Боржомі" пройшов обшук в рамках "податкової" справи

П'ятниця, 7 червня 2013, 16:55

У київському офісі компанії IDS Group пройшов обшук у рамках кримінальної справи щодо ухилення від сплати податків.

Про це розповів "Економічній правді" адвокат компанії Євген Солодко.

За його словами, 7 червня 2013 року в офіс компанії IDS Group, який знаходиться в Києві по вул. Московський проспект 9 (бізнес центр "Форум") увірвалися близько 15 податкових міліціонерів і пред'явили постанову на обшук.

"Очолював опер групу такий собі капітан, прізвище якого в постанові не вказується. На питання як він може пояснити відсутність його прізвища у постанові про проведення обшуку, він сказав, що йому все одно і ви можете скаржитися", - розповів адвокат.

Реклама:

Він зазначив, що Солом'янським судом міста Києва було розглянуто подання капітана податкової міліції Пилипченко (з центрального офісу по роботі з великими платниками податків, що знаходиться по вул Леваневського, 2).

"Він розповів там страшні історії про те, що може знаходиться в цій компанії і суд визначив дати дозвіл на обшук. Шукати печатки, штампи і бланки, шукати оптичний електронний носій на якому знаходиться перекручена фінансова звітність, а також комп'ютери", - заявив Солодко.

Також адвокат повідомив, що обшук був проведений у рамках кримінальної справи щодо ухилення від сплати податків.

"Існує вона, як виявилося, з березня 2013 року. При цьому десь наприкінці квітня 2013 року викликалися посадові особи компанії на допит, дали досить великий обсяг пояснень", - підсумував Солодко.

Як відомо, "IDS Group" - один з лідерів ринку мінеральних вод у всіх його категоріях. Група компаній "IDS Group" є частиною міжнародної компанії "IDS Borjomi International".

Об'єднана компанія виробляє мінеральні води, що представлені на ринку торговими марками "Моршинська", "Миргородська", "Трускавецька", "Старий Миргород", "Сорочинська", "Аляска", "Аква няня". Також є ексклюзивним імпортером грузинської мінеральної води "Боржомі" в Україні.

Як повідомлялося, в кінці 2012 року структура "Альфа груп" бізнесмена Михайла Фрідмана придбала контрольний пакет виробника мінеральної води "Боржомі".

Нагадаємо, 8 листопада 2012 року консультант стратегії групи IDS Group Ukraine Микола Кміть заявив про рейдерське захоплення Миргородського заводу мінеральних вод.

У ЗМІ зазначили, що було заарештоване майно заводу мінеральних вод, земельні ділянки та будівлі, яке належать російському олігарху Борису Березовському, а також активи більше десятка фірм та акціонерних товариств в різних українських містах.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: