Клименко боротиметься з неплатниками податків через Facebook

Середа, 2 січня 2013, 18:25

У Міністерстві доходів і зборів вивчають можливість бачити реальні доходи громадян через Facebook.

Про це в інтерв'ю журналу "Експерт" розповів глава Міністерства доходів і зборів України Олександр Клименко.

За словами міністра, ініціатива щодо впровадження загального декларування закладена в концепцію розвитку податкової служби на наступні п'ять років і може бути впроваджена вже через рік.

"Думаю, 2013 рік стане роком, коли ці ініціативи будуть прийняті, а в 2014-му почнемо їх впровадження", - повідомив Клименко.

При цьому міністр зазначив, що для впровадження загального декларування доходів податківці залучають провідні світові консалтингові компанії.

Клименко навів приклад роботи британської податкової служби, посилаючись на газету Financial Times, про те, що вони бачать доходи і витрати громадян по зіставленню більше 25 різних баз даних, аж до записів у Facebook.

"Ми детально вивчаємо міжнародний досвід, щоб перейняти кращі практики і уникнути помилок, виробити свій національний варіант згідно з українськими реаліями", - зазначив Клименко

Глава міністерства також підкреслив, що сьогодні перед фіскальними органами стоїть завдання сформувати свідомість платників податків.

"Потрібно зробити так, щоб кожен громадянин розумів свої зобов'язання перед державою та зобов'язання держави перед ним", - зазначив Клименко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!