"Укрзалізниця" заплатить "прокладці" за вагони 3 мільярди

Четвер, 6 вересня 2012, 10:31

ДП "Український державний центр з експлуатації спеціалізованих вагонів" 28 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Прем’єр Лізинг" на постачання 3 тисяч вантажних піввагонів на умовах лізингу.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди становила 3,06 млрд гривень.

Вагони вантажопідйомністю від 70 тонн придбано по 1,02 млн гривень, що майже вдвічі дорожче від вартості вагонів, які цього року купувало ТОВ "Лемтранс" також з використанням лізингових схем.

Засновником ТОВ "Прем’єр Лізинг" зі статутним капіталом 1000 гривень є Анатолій Герасименко, мешканець смт Білокуракине Луганської області.

Компанія прописана за адресою масовою реєстрації в Києві по вул. Горького, 97.

Єдиним допущеним до участі в тендері конкурентом було ТОВ "Укррослізинг".

Засновником цієї фірми є кіпрська компанія "Укррослізинг сайпрус лімітед", директором Світлана Жукова, також відома як керівник фірми "ВТБ-лізинг", що входить в групу російського "Внєшторгбанка".

Заявку на участь в тендері вартістю понад 4 млрд гривень також подавало ПАТ "Лізингова компанія "Укртранслізинг".

Однак ця пропозиція була відхилена з формальних обставин: відсутні довідка з питань банкрутства, довідка з ДПІ про відсутність просроченої заборгованості по обов’язковим платежам до бюджету, копія статуту не завірена нотаріально.

49% акцій "Укртранслізинг" належить компанії "Лемтранс", яку цього року група Ріната Ахметова вирішила викупити у інших співвласників – компаній Віктора Януковича, Ігоря Гуменюка та Антона Пригодського.

Минулого року "Укртранслізинг" було основним постачальником техніки для "Укрзалізниці".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!