Азаров просить Туркменістан спростити візовий режим

Четвер, 6 вересня 2012, 10:16

Україна запропонувала Туркменістану спростити візовий режим.

Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з заступником голови уряду Туркменістану Баймиратом Ходжамухаммедовим, йдеться у повідомленні на сайті уряду.

"Україна має безвізовий режим більш ніж із 40 країнами. Однак у нас досі візовий режим із Туркменістаном. Давайте на першому етапі запровадимо безвізовий режим для бізнесменів, а на другому етапі обговоримо питання безвізового режиму для наших громадян", - сказав Азаров.

При цьому міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко зазначив, що візовий режим ускладнює участь вітчизняних компаній у тендерах, які проводяться в Туркменістані.

Вони проходять упродовж 20 днів, і часом українські бізнесмени просто не встигають отримати візу для участі в них, зауважив він.

"Окрім лібералізації візового режиму, активізації торгово-економічних відносин сприятиме також створення торгових домів – туркменського в Україні та українського в Туркменістані", - сказано в повідомленні.

У свою чергу віце-прем’єр-міністр Туркменістану зазначив, що за останні роки торгово-економічний оборот між двома державами збільшився утричі.

За даними уряду, туркменська сторона також запропонувала українським компаніям узяти участь у тендері на розробку нового родовища газу.

 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!