Для охорони Януковича і його реформаторів купили нові меблі

Середа, 30 травня 2012, 16:09

За два роки президентства Віктора Януковича адміністрація президента витратила понад 400 тис. гривень на придбання нових меблів.

Про це ідеться у відповіді керівника Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Дениса Іванеска на запит "Української правди".

За його словами, протягом 2010–2011 років закупівля меблів здійснювалася для їх заміни та облаштування робочих місць працівників адміністрації президента.

Загалом у 2010 році було придбано:

- на суму 193 270 гривень - меблів для Координаційного центру з упровадження економічних реформ, архіву адміністрації президента та охорони президента;

- на суму 16 196 гривень - меблів для Координаційного центру з упровадження економічних реформ.

У 2011 році було придбано:

- на суму 20 850 гривень - меблів для управління забезпечення діяльності Уповноваженого президента з прав дитини;

- на суму 126 157 гривень - меблів для Координаційного центру з упровадження економічних реформ, спеціальні меблі в гардероб для відвідувачів громадської приймальні президента на вулиці Шовковичній, 12, та меблі для прес-служби адміністрації президента;

- на суму 49 337 гривень - меблів для Координаційного центру з упровадження економічних реформ, головного управління забезпечення доступу до публічної інформації, прес-служби адміністрації президента та спеціальні меблі в гардероб для відвідувачів громадської приймальні президента на вулиці Шовковичній, 12.

Як відомо, з 2004 року в Україні діє заборона на придбання меблів органами державної влади.

Заборона не поширюється тільки на випадки придбання меблів для новоутворених і збільшення чисельності працівників усіх бюджетних установ.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!