У 2011 році бонуси Уолл-стріт впали на 25%

Вівторок, 6 березня 2012, 14:26

Преміальні бонуси Уолл-стріт скоротилися майже на 25% в 2011 році, що виявилося нижче прогнозів економістів, тому все ж може завдати шкоди економіці міста і штату Нью-Йорк.

Про це йдеться у повідомленні Незалежного бюджетного управління Нью-Йорка, передає Reuters.

У свою чергу, контролер за фінансами штату повідомив минулого тижня про скорочення бонусів на 13% до 121,15 долара на співробітника.

Експерти по зарплатам очікували, що бонуси, які є важливим компонентом зарплат у фінансовому секторі, знизяться на 30-40%.

Згідно з оцінкою Незалежного бюджетного управління, прибутки компаній Уолл-стріт становили в 2011 році 10,5 мільярда доларів, значно знизившись з 27,6 мільярда доларів в 2010 році.

Минулого тижня контролер за фінансами штату Нью-Йорк Томас Ді Наполі повідомив, що прибутки в 2011 році не перевищать 13,5 мільярда доларів.

Уолл-стріт, яка є основним двигуном економіки міста і штату Нью-Йорк, ймовірно, скоротить 4,3 тис робочих місць в 2012 році, в той час як зарплати, включаючи бонуси, знизяться на 7,5%, згідно з прогнозом Незалежного бюджетного управління.

У той же час, згідно з оцінкою City Council Finance Committee, в 2011 році середня зарплата у фінансовому секторі зросла на 1,6% до 369 тис доларів на рік.

Доходи і бонуси співробітників Уолл-стріт є одним з ключових факторів збільшення числа робочих місць в інших галузях економіки міста і штату, від юридичних фірм до ресторанів.

Європейська боргова криза також представляє серйозну загрозу Уолл-стріт і всьому фінансовому сектору США.

Вкладення банків США в Іспанію, Італію, Португалію, Ірландію і Грецію становлять близько 80 мільярдів доларів, згідно з доповіддю Finance Committee.

"З іншого боку, звіти сектора вказують на те, що Уолл-стріт врахувала у вартості дефолт Греції ще з початку 2010 року", - повідомляється в звіті Finance Committee.

Економіка міста Нью-Йорка повернула 64% з 139,8 тис місць, скорочених в ході рецесії, згідно з даними Finance Committee.

У той же час, безробіття в Нью-Йорку, що опустилося до 8,6% у квітні 2011 року, знову зросло до 9% у грудні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!