Азаров придумав права для водіїв мопеду

Вівторок, 11 жовтня 2011, 19:11

Уряд постановою від 26 вересня 2011 року №1029 вніс ряд змін у Правила дорожнього руху, зокрема, ввів водійські права на керування мопедами.

Про це повідомляє агентство УНІАН.

Згідно з документом, до категорії А1 належать мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби з двигуном з робочим об'ємом до 50 кубічних сантиметрів, або електродвигуном потужністю до 4 кВт.

Право на управління мототранспортними засобами і мотоколясками категорії А1, А надається з шістнадцятирічного віку. Навчатися водінню на мопедах можна з 14 років, як і на мотоциклах.

При цьому відповідно вносяться зміни в правила водіння для велосипедів, які раніше були загальними з власниками мопедів категорії А1.

Окрім інших змін у правилах встановлено, що власник транспортного засобу, а також особа, яка використовує такий транспортний засіб (ТЗ) на законних підставах, можуть передавати управління ТЗ іншій особі, яка має при собі водійське посвідчення на право керування ТЗ відповідної категорії.

Власник ТЗ може передавати такий засіб в користування іншій особі, яка має водійське посвідчення на право керування ТЗ відповідної категорії, передавши йому реєстраційний документ на цей ТЗ.

Крім того, у змінах виключена норма щодо необхідності встановлення на механічних транспортних засобах талона про проходження технічного огляду в правому нижньому кутку переднього вітрового скла.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!