СПЕЦПРОЄКТ

Рішучі реформи

За підтримки Concorde Capital

Про проект

Спецпроект проводиться спільно з інвестиційною компанією Concorde Capital. Мета проекту – стати одним із майданчиків для обговорення і проведення дискусій важливих структурних реформ (пенсійної, земельної та охорони здоров’я), та апелювання інформаційним атакам популістів.

Тому головне завдання  – просто і доступно пояснити, чому відповідні реформи необхідні, в чому вони полягають, і які вигоди може отримати населення. Водночас, в публікаціях спецпроекту інформуватимемо громадськість про хід реформування, провали та успіхи, досвід інших країн.

Ігор Мазепа: Мораторій на інвестиції

Що означає для України продовження мораторію на продаж землі ще на п'ять років? Як це впливає на інвестиційний клімат і приплив іноземного капіталу? Що втрачають від продовження мораторію прості українці? Сформулював кілька основних думок з цього приводу (рос)

Ще раз про землю

Сільське господарство прийнято вважати одним з найбільш перспективних секторів економіки України для залучення інвестицій. Але чи так це насправді? Чи є перспективи росту цього ринку без додаткових драйверів? Для чого потрібна земельна реформа? Спробуємо відповісти на ці питання.

Медреформа: втрачені ілюзії? ЧАСТИНА ДРУГА

Головний принцип медреформи в Україні - повне фінансування певного переліку медичних послуг і лікарських препаратів державою. Реформа чітко позначить, який вид допомоги громадянин отримає безкоштовно, а за який доведеться заплатити (рос)
Concorde Capital;
За підтримки компанії Concorde Capital