СПЕЦПРОЄКТ

Рішучі реформи

За підтримки Concorde Capital

Про проект

Спецпроект проводиться спільно з інвестиційною компанією Concorde Capital. Мета проекту – стати одним із майданчиків для обговорення і проведення дискусій важливих структурних реформ (пенсійної, земельної та охорони здоров’я), та апелювання інформаційним атакам популістів.

Тому головне завдання  – просто і доступно пояснити, чому відповідні реформи необхідні, в чому вони полягають, і які вигоди може отримати населення. Водночас, в публікаціях спецпроекту інформуватимемо громадськість про хід реформування, провали та успіхи, досвід інших країн.

Ігор Мазепа: Мораторій на інвестиції

Що означає для України продовження мораторію на продаж землі ще на п'ять років? Як це впливає на інвестиційний клімат і приплив іноземного капіталу? Що втрачають від продовження мораторію прості українці? Сформулював кілька основних думок з цього приводу (рос)

Ще раз про землю

Сільське господарство прийнято вважати одним з найбільш перспективних секторів економіки України для залучення інвестицій. Але чи так це насправді? Чи є перспективи росту цього ринку без додаткових драйверів? Для чого потрібна земельна реформа? Спробуємо відповісти на ці питання.

Медреформа: втрачені ілюзії? ЧАСТИНА ДРУГА

Головний принцип медреформи в Україні - повне фінансування певного переліку медичних послуг і лікарських препаратів державою. Реформа чітко позначить, який вид допомоги громадянин отримає безкоштовно, а за який доведеться заплатити (рос)

Медреформа. Поточний стан: безкоштовної і доступної медицини немає. ЧАСТИНА ПЕРША

У те, що в Україні існує безкоштовна медицина, можуть повірити тільки ті, хто ніколи не потребував медичної допомоги. Та й українська конституція прямо не стверджує, що медицина у нас повинна бути безкоштовною (рос)

Ігор Мазепа: Про реформи і "порожні ніші"

Адже якщо вдуматися, то наші силовики (і їх поведінка) - це органічне продовження українського суспільства. Українець з одного боку хоче, щоб не було корупції, а з іншого, щоб кум порішав якщо що (рос)

Не продається! Що втрачає Україна без ринку землі

Навіть профільні видання називають "землевласниками" тих, хто цю землю використовує. А справжні власники землі іменуються майже образливим словом "пайщики", від якого віддає безвихіддю

Суцільні подорожі або черга в аптеку: як пенсійна реформа змінить життя українця

Як розподілити убогий бюджет, чому український пенсіонер у 2021 році буде отримувати 140 доларів, в кращому випадку, і що, чи зможе Україна і далі жити без пенсійної реформи.(Рос.)
Concorde Capital;
За підтримки компанії Concorde Capital
Підпишіться на наші повідомлення!