Інфографіка

Як затягують час аукціонів у ProZorro

Економіка лоукостів і аеропортів: п'ять графіків, які пояснюють все
Відмова авіакомпанії Ryanair працювати в Україні спонукала експертів зайнятися аналізом доходів і витрат аеропортів. Раптом виявилося, що вони і не повинні заробляти на лоукостах. (Рос.)
Ви чи житель Амстердаму: хто за комунальні послуги платить більше?
Наскільки сильно відрізняються ваші витрати на комуналку порівняно з жителями європейських країн? Дізнайтеся це, використавши інтерактивний калькулятор ЕП.
Вкрав мільярди — заплатив мільйони. Історія українських застав
А що там з блокадою ОРДЛО?
Пузата Україна. Які регіони годують державу
Які регіони дійсно годують Україну, і які з них приносять найбільшу валютну виручку.
Улюблені банки нардепів. Вони щось знають…
В якій валюті, скільки, і в яких саме банках нардепи тримають гроші. І що обрані ними фінансові установи можуть розповісти про народних обранців.
200 найбільших компаній України
Як виглядають 200 найбільших компаній країни, сукупний дохід яких становив в 2015 році більше 2 трлн гривень? Хто їх власники та які галузі у лідерах? Чи є серед них технологічні компанії?
Хто штовхає реформи в Україні
Що доброго/поганого для економіки зробили за майже два роки президент, уряд, Нацбанк чи Верховна рада.
Просто про бюджет: скільки, кому і навіщо
За допомогою інтерактивної візуалізації ЕП демонструє, як зміняться доходи та витрати кошторису країни порівняно з 2016 роком.
Злочин і покарання: кого влада переслідує за банкопад
ЕП зібрала усю основну інформацію про кримінальні та господарські справи, що стосуються збанкрутілих банків та власників фінансових установ, які повинні це заплатити. Хто відповість за банкопад?
25 років схем і втрат. Що нам приніс мораторій на продаж землі
Центр соціально-економічних досліджень "CASE-Україна" зібрав в одній інфографіці найцікавіші факти про мораторій, які варто знати і демонструвати всім, хто прислухається до популістських гасел політиків.