Металурги заявляють про стагнацію внутрішнього ринку

Четвер, 11 серпня 2011, 14:54

Генеральний директор об'єднання металургійних підприємств Василь Харахулах відзначає стагнацію внутрішнього ринку металопродукції у 2011 році.

Про це він заявив 10 серпня у Дніпропетровську на щомісячній балансовій нараді представників підприємств гірничо-металургійного комплексу, повідомляє УНІАН.

"Фактично за 6 місяців 2011 року на внутрішньому ринку спожито близько 3,5 мільйона тонн вітчизняної металопродукції, що є вкрай низьким показником. За прогнозом, за 2011 рік внутрішній ринок становитиме 7 мільйонів тонн. Це навіть менше, ніж у 2010 році", - зазначив Харахулах.

За його словами, офіційна статистика не відображає реальні обсяги споживання української металопродукції на внутрішньому ринку.

"За статистичними даними, за січень-червень на внутрішньому ринку реалізовано близько 6 мільйонів тонн металопродукції, експортовано - близько 9 мільйонів тонн. При цьому, за даними Митної служби, експорт становив на 3 мільйони тонн більше, ніж це зазначено в статистичних даних. За статистичним обліком, все, що продано всередині України, рахується як внутрішнє споживання", - сказав Харахулах.

У той же час, додав він, українські споживачі часто купують продукцію для її подальшої реалізації на експорт.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!