Підприємці не вірять в ефективність переговорів з урядом

Неділя, 28 листопада 2010, 12:35

Координаційна рада підприємців-протестувальників на Майдан 28 листопада проводить засідання, на якому вирішується питання, чи варто продовжувати зустрічі в Кабінеті міністрів  щодо Податкового кодексу.

Про це "Дзеркалу тижня" повідомив прес-секретар Центрального штабу порятунку українського підприємництва Святослав Швецов.

За підсумками зустрічі в Кабміні в суботу, 27 листопада, був оприлюднений  прес-реліз, у якому, зокрема, зазначалося: "Центральний штаб порятунку українського підприємництва висловлює сумнів у необхідності зустрічей з Кабінетом міністром і з міністерством фінансів зокрема, тому що дані зустрічі з авторами Податкового кодексу навряд чи будуть підставою для ветування  Податкового кодексу президентом".

Нагадаємо, що в суботу, 27 листопада, відбулася зустріч представників підприємців з міністром фінансів Федором Ярошенком, його заступниками й заступниками глави ДПСУ.

Переговори почалися о 14:00 та мали продовжитися до 22:00, однак закінчилися близько 17:00, оскільки підприємці були не готові обговорювати конкретні зауваження до Податкового кодексу й вимагали  його ветування.

Було вирішено відновити переговори в неділю, 28 листопада, також о 14:00.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!