Уряд дасть грошей на легалізацію програмного забезпечення

Понеділок, 18 жовтня 2010, 18:19

Кабінет міністрів затвердив порядок використання в 2010 році коштів стабілізаційного фонду для здійснення заходів щодо модернізації системи управління державними фінансами відповідно до нормативних документів ЄС, міжнародних стандартів і досвіду.

Про це йдеться в постанові Кабміну №940 від 12 жовтня, УНІАН.

Згідно з документом, кошти планується виділити на безповоротній основі і спрямувати на створення серверних приміщень Міністерства фінансів, ГоловКРУ і Державного казначейства.

Ці кошти виділяються на придбання сучасних систем інженерного забезпечення з метою створення трансформаторних підстанцій для якісного електропостачання приміщень; додаткових систем для забезпечення автономного електропостачання з використанням стаціонарних дизель-генераторів.

Окрім того, буде профінансовано систем кондиціонування для серверних приміщень Мінфіну, ГоловКРУ і Державного казначейства.

Буде забезпечено фінансування прокладення додаткових телекомунікаційних каналів для забезпечення резервування системи передачі інформації та створення єдиної інформаційно-аналітичної системи обліку одержувачів державних соціальних виплат і введення соціальних електронних карток, системи електронного документообігу, у фінансових і фіскальних органах, а також на легалізацію програмного забезпечення в органах державної влади Microsoft, Oracle та інших.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!