Рада зробила півкроку для Євро-2012

Четвер, 21 травня 2009, 17:38

Верховна Рада ухвалила в першому читанні зміни до закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні".

За проголосувало 359 депутатів.

Змінами до закону пропонується уточнити повноваження, функції і завдання Кабінету Міністрів, зокрема визначення його координуючої ролі щодо діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, пов'язаної з підготовкою та проведенням чемпіонату.

Фінансування програми підготовки до Євро-2012 здіснюється з коштів центрального і міських бюджетів.

Фінансування будівництва об'єктів чемпіонату здійснюється за рахунок коштів їх власників, які надали відповідні гарантії щодо фінансового забезпечення, а також інших джерел, не заборонених законом.

При цьому кошти інвесторів, спрямовані на будівництво об'єктів чемпіонату, не залучаються на забезпечення розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів, якщо це не передбачено проектом будівництва.

Також змінами до закону забороняється встановлення будь-яких додаткових обов'язкових платежів (відрахувань), які не передбачені законодавством з питань оподаткування, під час будівництва об'єктів чемпіонату.

При цьому передбачені положення щодо повернення до державного бюджету отриманих сум відшкодування відсоткової ставки за кредитами і сум несплаченого ввізного мита у разі невиконання гарантійних зобов'язань і не надання об'єкта для потреб чемпіонату.

У розділі V "Виконання гарантій, наданих УЄФА" відповідно до гарантій наданих УЄФА органами виконавчої влади передбачається:

1) урегулювати порядок виконання гарантій, наданих УЄФА щодо прав інтелектуальної власності УЄФА;

2) уточнити тимчасові правила переміщення через митний кордон України;

3) перелік товарів, які дозволяється ввозити на територію України без сплати обов'язкових платежів учасниками чемпіонату для виконання ними функцій щодо підготовки та проведення чемпіонату та правил декларування цих товарів;

4) уточнити порядок отримання віз для в'їзду на територію України у зв'язку з проведенням чемпіонату.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!