У Тимошенко не хочуть відмовлятися від порад за 300 мільйонів

П'ятниця, 28 листопада 2008, 18:57
 

Уряд України на сьогодні обговорює деталі контракту з компанією Black Stone Group International про залучення її як фінансового радника.

Як передає агентство "Уніан", про це сьогодні журналістам повідомив віце-прем`єр-міністр України Григорій Немиря.

"Деталі контракту обговорюються, і як тільки це буде остаточно затверджено, про це буде повідомлено", - сказав Немиря, підкресливши, що також буде оприлюднена інформація, за якими критеріями була відібрана саме ця компанія.

Він підкреслив, що практика залучення як радників відомих і авторитетних світових компаній широко використовується іншими країнами, і Україна в цьому випадку не є винятком.

"Ви, напевно, знаєте, що подібні кроки були зроблені й урядами інших країн, які вели і ведуть переговори з МВФ", - підкреслив Немиря.

За його словами, компанія Black Stone Group International достатньо широко відома в світі, і не має конфліктів й інтересів в Україні. "Безумовно, її залучення сприятиме прозорості імплементації програми (з використання кредиту МВФ)", - сказав Немиря.

Нагадаємо, 19 листопада перший віце-прем`єр-міністр України Олександр Турчинов повідомив, що уряд залучає дві іноземні компанії як фінансових радників.

Уряд схвалив проект договору між Кабінетом міністрів України і компанією Black Stone Group International, яка визначена фінансовим радником уряду.

Крім того, як фінансовий радник залучатиметься компанія Credit Swiss для врегулювання питань, пов`язаних з кредитуванням "Укравтодору".

Вартість консультативних послуг Black Stone Group International за 24 місяці може досягти 30 мільйонів євро, тобто в нинішніх цінах майже 300 мільйонів гривень.

Причому, використовувати ці консультації уряд може тільки в закритому режимі і виключно в питаннях витрачання кредиту МВФ. Наприклад, з проблем "врегулювання кризи" Black Stone Group International консультувати уряд Тимошенко не збирається.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів вже затвердив проект угоди з ТОВ "Кредіт С'юсс Секюрічіз" та ТОВ "Ренесанс Капітал - Фінансовий консультант" про залучення їх як фінансових радників з питаннь реструктуризації і рекапітализації банківського сектора країни.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!