"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

Швейцарія слідом за ЄС запроваджує додаткові санкції проти РФ

П'ятниця, 4 березня 2022, 16:43

Федеральна Рада Швейцарії ухвалила додатковий пакет санкцій ЄС проти РФ. Таким чином, список санкцій Швейцарії проти РФ розширено.

Про це йдеться в заяві Федеральної Ради.

"Нові заходи стосуються, зокрема, окремих товарів і фінансових послуг. Реалізація цих санкцій сумісна з нейтралітетом Швейцарії", – ідеться в повідомленні.

Відтепер заборонено експорт до Росії всіх товарів подвійного призначення, незалежно від їх кінцевого використання чи кінцевого споживача.

Реклама:

Крім того, забороняється експорт товарів, які можуть сприяти військово-технічному розвитку Росії або розвитку сектору оборони та безпеки. У цьому контексті також забороняється надавати технічну допомогу, посередницькі послуги чи фінансування.

"Експорт до Росії деяких товарів та послуг нафтового сектору більше не дозволяється. Крім того, заборонено експорт деяких товарів і технологій, які можуть бути використані в авіації та космічній галузі.

Деякі послуги, пов’язані з цими товарами, наприклад, страхування, ремонтні роботи, огляди, посередницькі послуги та фінансова допомога, також заборонені.

Надання державного фінансування або фінансової допомоги для торгівлі з Росією або інвестицій в Росію заборонено. Інші обмежувальні заходи у фінансовому секторі стосуються цінних паперів, кредитів та прийняття депозитів.

Операції з російським центробанком також більше не дозволені.

Крім того, Федеральна рада вирішила ввести санкції у фінансовому секторі, які ЄС ухвалив 1 березня, з тими ж винятками. Зокрема, це стосується SWIFT", – повідомила Федеральна Рада.

Нагадаємо:

Повідомлялося, що Швейцарія, нейтральна держава, введе такі ж санкції проти Росії, які затвердив Європейський Союз. 

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: