PROMOTED

Powerball США розіграє $620 мільйонів в цю суботу. Дізнайтеся, як взяти участь з України

П'ятниця, 1 жовтня 2021, 11:45

Наступний тираж лотереї Powerball США пройде в суботу. На кону $ 620 мільйонів доларів, і це найбільший лотерейний приз в світі, на сьогоднішній день.

Той, кому пощастить вгадати виграшну комбінацію за результатами тиражу в суботу, отримає на руки суму, яка навіть після вирахування всіх федеральних податків, еквівалентна 190 тисячам програмістських зарплат в Україні.

 
ФОто: theLotter.net

Переможець найбільшого в світі лотерейного джекпоту повинен буде виплатити податки в Сполучених Штатах, але сума призу настільки велика, що навіть після вирахування податкових виплат безпосередній залишок приголомшує уяву.

Ось чому тисячі українців користуються послугами сертифікованого сервісу з продажу офіційних лотерейних квитків онлайн - тому, що той, кому пощастить зірвати 620 мільйонів доларів в тиражі в цю суботу через TheLotter, отримає на руки 446 мільйон доларів, після вирахування федеральних податків.

Ці 446 мільйонів уже гарантовано ваші, ви можете витратити їх як завгодно!

Найближчий тираж, в якому буде розіграно 620 мільйонів доларів, відбудеться в цю суботу, 2 жовтня. Ви можете придбати офіційні лотерейні квитки через сертифікований сайт TheLotter.

Адріан Коореманс, представник прес-служби сайту, пояснює: "Ми працюємо вже більше 18 років і за цей час ми принесли $104 мільйони доларів більше, ніж 6 мільйонам іноземним користувачам з усього світу. Серед найбільших переможців на сайті TheLotter жінка з Панами, яка виграла $ 30 мільйонів і Сальвадорець, який виграв $1 мільйон.

"Вважаю, що наші користувачі з усього світу зараз починають планувати, які будинки і автомобілі вони зможуть купити, в які подорожі вони зможуть поїхати, після того, як виграють неймовірний лотерейний приз в $ 620 мільйонів," - додає представник спец-служби theLotter, Адріан Коореманс.

•  Джекпот Powerball досяг $ 620 млн

• Для вашої зручності, сервіс запустив спецсайтах Thelotter.net, на якому громадяни України можуть придбати квиток, що містить всього одне поле, за мінімальною ціною в € 4,22!

• Перебуваючи в Україні, ви можете офіційно взяти участь в тиражі!

Ось як це працює

"Як свідчать правила лотереї Powerball, вам не потрібно бути американським громадянином, або резидентом, щоб брати участь в американських лотереях," - пояснює Коореманс. "Використовуючи онлайн лотерейний сервіс theLotter, ви можете брати участь в тиражах лотереї Powerball США з офіційними квитками."

Грати в лотерею онлайн на сайті theLotter просто:

"Після того, як ви оформите замовлення на офіційні лотерейні квитки Powerball, наші місцеві агенти в США куплять їх від вашого імені," - каже Коореманс. Вам залишиться лише дочекатися результатів тиражу. Якщо вам пощастить виграти, сервіс надішле вам відповідне повідомлення.

 
ФОто: theLotter.net

Серед найвідоміших переможців на сайті - М.М. з Багдада, який вгадав всі шість номерів в розіграші лотереї Орегон Мегабакс 24 серпня 2015 року, ставши одноосібним володарем джекпоту в $6,4 мільйона! TheLotter доставив М.М. в Орегон через півсвіту, де він благополучно отримав свій приз!

Скільки коштує участь в тиражі лотереї Powerball для жителів України?

theLotter.net пропонує 1 квиток для участі в тиражі по лотереї Пауербол за мінімальною вартістю в 5 доларів США за квиток, ця ціна вже включає в себе комісію сайту. У разі виграшу джекпоту, сайт не стягує ніяких додаткових комісій з виграшу.

Купуйте квитки на найближчий тираж Powerball сьогодні, і приголомшливий приз може виявитися у вас на руках вже в ці вихідні!

Lotto Direct Limited управляє thelotter.net. Lotto Direct Limited ліцензований Управлінням з азартних ігор Мальти; Ліцензія MGA/CRP/402/2017. Тільки 18+. Азартні ігри можуть бути шкідливими, якщо їх не контролювати. Будь ласка, грайте відповідально. За більш детальною інформацією перейдіть на https://www.rgf.org.mt/.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!