"Ощадбанк" запропонує систему, яка замінить 1С

Вівторок, 23 травня 2017, 13:13

Державний "Ощадбанк" розробляє систему, орієнтовану на обслуговування малого та середнього бізнесу, яка замінить 1С.

Про це повідомив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний в інтерв'ю НВ Бізнес.

Як наголошується, система являє собою просунутий інтернет-банкінг для представників МСБ.

Зараз ця система тестується на трьох обласних управліннях. В загальнонаціональну експлуатацію, за словами Пишного, вона буде запущена вже в найближчі кілька місяців.

Реклама:

"Наша система Корплайт має, в тому числі, модуль забезпечення бухгалтерського обліку. Тобто будучи нашим клієнтом, ви не просто зможете здійснювати перекази, ви можете вести свій управлінський фінансовий, бухгалтерський облік", - повідомив банкір.

Таким чином, система дасть можливість обміну даними з бухгалтерськими системами, а також вести податковий облік. І вже до кінця 2017 року дасть змогу підприємцям уникнути використання російського програмного забезпечення для бухгалтерів 1С, яке потрапило під санкції РНБО України.

За словами Пишного, всі системи Ощадбанку протягом останніх трьох років свідомо очищалися від зовнішнього небезпечного впливу, зокрема, російського. "До такого рішення не просто готові, ми вже давно реалізували цю концепцію", - говорить він.

Нагадаємо, що економічні санкції, введені президентом Петром Порошенко, поширилися на відому компанію-постачальника ERP-систем "1С".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: