Китай зацікавлений у спільних з Україною інвестпроектах

Понеділок, 15 травня 2017, 16:16

Китай виявив зацікавленість у реалізації інвестиційних проектів в енергетичній сфері, що  сприятиме розвитку економічних відносин між Україною і Китаєм.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

14 травня українська делегація на чолі з Першим віце-прем‘єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим взяла участь у діалозі високого рівня Форуму міжнародного співробітництва "Один пояс, один шлях", який проходить у Пекіні, Китай.

Українська делегація відвідала дослідницький та виставковий центр компанії Huaweiта зустрілась з керівництвом  компанії.

Основні питання представників Міненерговугілля стосувались обміну досвідом, залучення фахівців та технологій щодо забезпечення кіберзахисту енергетичних об’єктів та інших питань, вирішення яких сприятиме ефективному розвитку ІТ інфраструктури ПЕК України

Також 15 травня відбулася зустріч з керівництвом Китайської корпорації ядерної промисловості (CNNC), під час якої обговорені основні напрямки взаємовигідного співробітництва у сфері розвитку підприємств атомно-промислового комплексу України і Китайської Народної Республіки.

Зокрема китайська сторона висловила зацікавленість у спільній реалізації інвестиційного проекту на базі споруджуваної шахти на Новокостянтинівському родовищі уранових руд та готова взяти участь в реалізації проекту будівництва на території України виробничих потужностей з виготовлення тепловиділяючих збірок для задоволення потреб українських АЕС.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!