Україна встановила рекорд з експорту цукру

Четвер, 12 січня 2017, 18:45

У 2016 році експорт цукру становив 465,9 тис. тонн, що є рекордним показником за всю історію незалежності України.

Про це йдеться у повідомленні Мінагропроду.

"2016 рік став рекордним за багатьма показниками. Так, до рекордного показника з експорту зернових у 39 млн тонн зерна додалася найбільша за всю історію цифра з експорт цукру – майже 466 тис. тонн. Україна продовжує нарощувати експортний потенціал і підтверджувати світове лідерство", - зазначив міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий. 

За його словами, за вересень – грудень поточного маркетингового року українські виробники цукру експортували 344,1 тис. т цукру.

За ці чотири місяці український цукор вперше потрапив на ринки М'янми, Шрі-Ланки, Афганістану, Сомалі, Ефіопії, Південноафриканської республіки, Македонії, Судану, Китаю, йдеться у повідомленні.

Слід зазначити, що відкриття нових ринків збуту для українських виробників відбулося за рахунок планомірного підвищення якості цукру.

Станом на 11 січня всі цукрові заводи завершили виробничий сезон. Всього, від початку виробництва виготовлено 2,008 млн т цукру з 13,66 млн т цукрового буряку, що на 40,5% більше за показник минулого року. Виробничий сезон стартував 20 серпня, працювало 42 цукрові заводи.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!