Власний капітал банків зростає четвертий місяць поспіль - НБУ

П'ятниця, 21 жовтня 2016, 15:04

За вересень 2016 року обсяг регулятивного капіталу по системі банків зріс на 4,8 млрд гривень до 142,3 млрд гривень.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Згідно з повідомленням, це відбулося завдяки виконанню банками програм докапіталізації за результатами діагностичного обстеження.

"Нарощення регулятивного капіталу дозволило покращити значення нормативу достатності регулятивного капіталу (Н2), яке зросло у вересні з 13,9% до 14,22%. Позитивна тенденція - цей показник росте вже четвертий місяць поспіль", - йдеться у повідомленні.

"Серед інших економічних нормативів банківської системи зафіксовано покращення значення нормативів великих кредитних ризиків (Н8) та максимального розміру кредитного ризику за операціями з пов’язаними з банком особами (H9)", - повідомляє прес-служба.

Як наголошується, перший показник скоротився на 3,6 млрд гривень до 260,85 млрд гривень сукупної заборгованості за всіма великими кредитними ризиками. Другий - зменшився з 29,06% до 28,19% при нормативному значенні не більше 25%.

Нагадаємо, за результатами діагностичного обстеження топ-20 банків, проведеного Нацбанком у 2015 році, банківські установи на 1 вересня здійснили заходи на виконання програми докапіталізації сукупним обсягом 108 млрд гривень.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!