Ціни на борщовий набір та фрукти знову зросли

П'ятниця, 8 квітня 2016, 12:42

Протягом тижня на українських ринках зросли ціни на овочі борщового набору та тропічні фрукти.

Про це пише "Агравері".

"Головним чином подешевшали огірки у столиці - їх вартість тепер коливається у межах 30-39 гривні за кілограм, тоді як на попередню звітну дату вони трималися в межах 35-37 гривні за кілограм, найістотніше скорочення відбулося на заході там ціни скоротилися з 35-40 гривні за кілограм до 18-28 гривні за кілограм", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, що серед овочів борщового набору найпомітніше подорожчали буряки їх вартість у більшій частині країни виросла, а найвідчутніше на львівському "Шуварі" - з 4-5,5 гривні за кілограм до 6-8 гривні за кілограм.

"У фруктовому кошику істотно подорожчали лимони на київському ринку "Столичний" - з 38-45 гривні за кілограм до 40-45 гривні за кілограм, а на львівському "Шуварі" - з 42 гривні за кілограм до 40-44 гривні за кілограм", - підкреслює видання.

Видання зазначає, що моніторинг цін проводився по основним продовольчим ринкам: найбільшому плодоовочевому - "Нежданний", на якому в сезон купують продукцію з усіх регіонів; "Столичний" - найдорожчому ринку серед усіх гуртових, який визначає максимальний рівень цін, та "Шувар" - головному ринку для західноукраїнських областей.

 

Як повідомлялося раніше, овочі борщового набору з 18 по 25 березня подорожчали на 7,2%, при цьому найбільше зріс у ціні буряк - на 40%, досягнувши максимуму за роки незалежності.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!