Гройсман запевнив, що Україна виконає всі зобов'язання перед МВФ

Середа, 20 квітня 2016, 16:38

Україна виконає всі зобов'язання, взяті перед міжнародними фінансовими організаціями та кредитами, в першу чергу, перед Міжнародним валютним фондом.

Про це сказав в ході брифінгу в уряді прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає УНІАН.

"З МВФ є угода, яка підписана. Воно передбачає низку завдань, які треба виконати. Уряд сумлінно виконає ці завдання та зобов'язання, які були взяті", - сказав Гройсман.

Він уточнив, що план взаємодії з МВФ - це не "план МВФ", це "український план", який потрібно виконати.

Раніше голова уряду зазначав, що співпрацю з ключовим кредитором України Міжнародним валютним фондом є необхідним, оскільки дозволить зробити країну сильнішою.

Як повідомлялося, МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування загальним обсягом 17,5 мільярда доларів строком на 4 роки в березні 2015 року.

Перший транш за новою програмою обсягом 5 мільярдів доларів. Україна отримала 13 березня, другий на 1,7 мільярда доларів - 4 серпня 2015 року.

В даний час йде другий перегляд програми співробітництва. Україна і МВФ обговорюють широкий спектр питань в рамках другого перегляду, який включає різні аспекти монетарної, банківської, антикорупційної політики, пенсійної реформи та приватизації.

Результатом перегляду має стати схвалений меморандум між владою і Радою директорів МВФ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua