Споживачі скоротили заборгованість перед "Нафтогазом" на 590 мільйонів

Середа, 9 березня 2016, 19:51

Станом на 9 березня 2016 року сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" становить близько 19,9 млрд гривень.

Про це йдеться у повідомленні НАК "Нафтогаз України".

Як наголошується, в порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 591 млн гривень або 2,9%.

"Борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 85% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 11%, борг прямих промислових споживачів -  близько 4%", - йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що заборгованість "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 120 млн гривень (16,5%). Сумарна заборгованість товариства становить близько 605 млн гривень.

"Сумарна прострочена заборгованість перед НАК "Нафтогаз України" підприємств ТКЕ та ТЕЦ за газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить 16,8 млрд гривень, з них за 2016 рік - 1,2 млрд гривень. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 495 млн гривень", - повідомляє прес-служба.

Також наголошується, що середній поточний рівень розрахунків у 2016 році за природний газ для виробництва теплової енергії становить 78%.

Економічна правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі повідомлення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!