Менеджмент "Укрнафти" вивів 3,6 мільярда у вигляді авансів

Середа, 24 лютого 2016, 11:07

В липні 2015 менеджмент "Укрнафти" вивів з компаніі більше 3,6 млрд грн у якості аванса за нафтопродукти для реалізаціі на АЗС через підприємства групи "Приват", які управляють розгалуженою мережею АЗС.

Про це на своїй Facebook-сторінці написала народний депутат від "Самопомочі" Вікторія Войціцька.

Укрнафта. Хочете знати як виводити/вимивати гроші з компанії - беріть уроки майстерності в колишнього керівництва Укрна...

Опубликовано Victoria Voytsitska 23 февраля 2016 г.

За її словами, станом на четвертий квартал 2015 року ці 20 компаній  заборгували "Укрнафті" більше 3,5 млрд грн.

"Станом на сьогодні, всі вказані компаніі-боржники вже позбулися статусу управління АЗС групи "Приват", а іх місце зайняли нові компаніі цієі групи", - написала депутат.

Войціцька зазначила, що на сьогодні вже є висока ймовірність не повернення цих мільярдів "Укрнафті", а посередницькі компаніі-боржники, які продали пальне й отримали кошти від продажу - зникнуть у невідомому напрямку.

"В такій ситуаціі, до дебіторськоі заборгованості більше 8 млрд грн за продану посередникам у 2015 році на аукціонах нафту, додасться ще 3,5 млрд боргів за виданими авансами, які через деякий ймовірно час будуть переведені до резерву, а потім й списані на збиткі", - пише вона.

Крім того, за її словами, загальна сума штучно створених менеджментом "Укрнафти" в 2015 році "боргів" якраз дорівнює сумі податкової заборгованості перед держбюджетом, за несплату якої Держгеослужба вже почала забирати дозволи на користування надрами.

Вона нагадала, що всі ці "менеджери" продовжують працювати в компанії. Їх прізвища всім відомі - Пустоваров, Карташов, Доліна, Таранець, Захаров.

"І працюють вони тому, що є "носіями важливої для управління компанією інформації", - підсумувала вона.

Раніше повідомлялося, що ряд маловідомих компаній, частина яких має анульовані реєстрації платника ПДВ, заборгували ПАТ "Укрнафта" 11,6 мільярда гривень.

Нагадаємо, що заборгованість ПАТ "Укрнафта" перед державним бюджетом за станом на 1 січня 2016 року становить 10,4 млрд гривень.

Борг сформувався переважно за рахунок несплати самостійно задекларованих сум рентних платежів, а також ПДВ і податку на прибуток.

При цьому дебіторська заборгованість становить 18,676 млрд гривень.

Раніше Роллінс заявляв, що ПАТ "Укрнафта" розрахується з державним бюджетом України за податковими боргами після покриття газової, дебіторської заборгованості перед компанією.

Економічна правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!