Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

Україна постачатиме спирт до Польщі

Четвер, 14 січня 2016, 17:11

У січні 2016 року "Укрспирт" підписав контракт на поставку спирту до Польщі.

Про це йдеться у повідомленні МінАПК.

Згідно із повідомленням, новому клієнту, компанії Destylacje Polskie буде відвантажено 50 тисяч декалітрів спирту, контракт передбачає подальше  збільшення об’єму поставок.

"Наразі вивчається попит, розробляються пропозиції, з урахуванням особливостей різних ринків, проводиться індивідуальна робота з потенційними клієнтами. Перші результати уже є. Проте наша мета амбіційна: за перший квартал цього року досягти об’єму поставок на зовнішні ринки не менше, ніж за весь 2015 рік. Це дасть не лише прибуток компанії, але й віру у власні сили колективу. Нагадаю, у 2015 році на зовнішні ринки було відвантажено близько 200 тисяч дал продукції", - коментує заступник директора ДП "Укрспирт" Сергій Блескун.

Реклама:

Він повідомив, що орієнтація на експорт важлива іще й тому, що у зв’язку зі значним підвищенням акцизу на спирт (+50%) передбачається зменшення активності споживачів на внутрішньому ринку.

"Близько 80% продажів ДП "Укрспирт" на національному ринку приходиться на виробників лікеро-горілчаних виробів. Практично добробут спиртової галузі залежить від лікеро-горілчаної промисловості. Це значний ризик. Збільшення долі експорту нівелює його", - наголосив Блескун.

Сьогодні "Укрспирт" веде переговори про постачання технічного спирту в Польщу, спирту етилового в Туреччину, є домовленості про відвантаження спирту етилового в Угорщину.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Слухайте подкаст "Хроніки економіки" на зручній платформі: