Електричну підстанцію в Жулянах реконструюють за 46 мільйонів

Неділя, 22 листопада 2015, 15:42

ПАТ "Київобленерго" 13 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Південна енергетична компанія" на реконструкцію ПС "Жуляни" на суму 45,70 млн гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

До 20 грудня цього року повинні здійснити реконструкцію будівельної частини підстанції, замінити трансформатор струму, комутаційні апарати, повітряні та кабельні лінії електропередач. Гарантійний термін виконаних робіт становить десять років.

Власниками ТОВ "ПЕК" значаться Юрій Малярчук, Алла Малярчук, Валентин Зарубін з Казахстану і кіпрська компанія Рексміт Лімітед (Rexmith Limited), яка заведена на віргінський оффшор "CIS Power Investments Limited".

Реклама:

Юрій Малярчук відомий як співзасновник кінноспортивного клубу "Богнатово" в Одеської області. Валентин Зарубін наразі - президент Казахського АТ "Казременерго", родом також з Одеси.

Донедавна до складу співвласників також входив росіянин Володимир Шугайло, відомий як замначальника комерційного управління "Нафтогазової компанії "Ітера" (Росія), яка у 1990-х роках постачала туркменський газ в Україну (минулого року компанія була продана державній "Роснефти"). Згідно з даними ВДЗ, ТОВ "ПЕК" виграло держпідрядів на суму 655, 77 млн гривень.

Нагадаємо, що з 2012 року "Київобленерго" контролює російська "VS Energy".

Єдиним конкурентом ТОВ "ПЕК" було запорізьке ТОВ "Електра", власники Олександр Заверико і Людмила Долюк.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: