"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

Ціни виробників промпродукції зросли на 0,6%

Понеділок, 6 липня 2015, 19:51

У червні 2015 року, порівняно з травнем, ціни виробників промисловості продукції в Україні зросли на 0,6%.

Про це йдеться у повідомленні Держстату.

Як зазначається, продукція добувної промисловості і розроблення кар’єрів у червні подешевшала на 0,1%, у тому числі у добуванні сирої нафти - на 2,4%, каменю, піску та глини - на 1,2%, природного газу - на 0,7%. Водночас у  добуванні металевих руд ціни підвищилися на 1,2%.

"Продукція підприємств переробної промисловості подорожчала на 0,6%. При цьому у виробництві автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів зростання становило 2,3%, хімічних речовин і хімічної продукції - 1,6%, електричного устаткування - 0,4%", - повідомляє прес-служба.

Реклама:

У той же час у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин та устаткування відбулося здешевлення продукції на 0,9%.

"У виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів ціни зросли на 1,2%, зокрема, у виробництві цукру - на 4,0%, тютюнових виробів - на 3,8%, переробленні та консервуванні фруктів і овочів - на 2,5%, виробництві олії та тваринних жирів – на 2,1%, хліба, хлібобулочних і борошняних виробів - на 0,7%", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим у виробництві продуктів борошномельно-круп’яної промисловості зафіксовано зниження цін на 3,5%.

"У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря відбулося підвищення тарифів на 0,8%, у тому числі на електроенергію - на 0,8%, теплоенергію - на 0,4%", - повідомляє Держстат.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: