В Кабміні пояснили, що не продовжували опалювальний сезон на місяць

Середа, 4 березня 2015, 16:01

Рішення про встановлення опалювального періоду з 1 жовтня по 30 квітня означатиме не здійснення саме опалення, а лиш продовження дії пільгової ціни для населення.

Про це заявив голова НКРЕ Дмитро Вовк. Відповідний відеозапис був наданий "УП" прес-службою Кабміну.

"Це не період опалювальний. Це період застосування пільгової ціни в розмірі 3600 гривень за 1000 кубічних метрів. Насправді це для населення є плюс", – сказав він.

Вовк додав, що назву "опалювальний період" змінять на "період застосування пільгової ціни" щоб уникнути непорозумінь.

У свою чергу міністр енергетики Володимир Демчишин додав, що "теплокомуненерго будуть працювати у відповідності до температурного режиму".

Він сказав, що при температурі більше 8 градусів протягом трьох днів міністерство буде рекомендувати спільно з обласними адміністраціями підприємствам теплокомуненерго припиняти подачі теплоносія споживачам.

Демчишин також додав, що, враховуючи теплу погоду, Міненерго незабаром звернеться до Кабміну з пропозицією скоротити опалювальний сезон як мінімум у південних областях, а може і на більшій території України.

Як відомо, Демчишин раніше заявив про намір знизити мінімально необхідну температуру для припинення опалення з восьми до шести градусів.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!