Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

Автоімпортери просять скасувати податок на дорогі авто

Понеділок, 19 січня 2015, 13:15

Асоціація автоімпортерів веде переговори з народними депутатами з приводу скасування транспортного податку для автомобілів з об'ємом двигуна понад 3000 см3.

Про це повідомив генеральний директор ВААІД Олег Назаренко, пише AUTO-Consulting.

Прийнято рішення, що депутатами буде поданий законопроект про скасування цього податку, оскільки його адміністрування перевищить надходження.

Як зазначають у ВААІД, даний податок використовує неправильний принцип визначення розкоші, де за критерій взято об'єм двигуна.

Реклама:

Крім того, покупці таких автомобілів вже оплатили підвищені податки при митному "очищенні" авто, відрахувань до Пенсійного фонду і кожен день платять їх на АЗС, оскільки транспортний збір міститься в акцизі на паливо.

Крім того, ВААІД відзначає, що з-під оподаткування нібито податком на розкіш легко виводяться такі авто як Porsche, Mercedes-Benz, Audi, BMW, в той час, як власники фермерських пікапів будуть платити 25 тисяч грн в рік.

Іншими словами, цей податок не відповідає навіть критеріям соціальної справедливості.

Як повідомлялося, заступник міністра фінансів Денис Фудашкін раніше заявив, що оподаткування дорогих автомобілів та транспортних засобів із щорічною сплатою податку на майно, відповідно до змін до Податкового законодавства, стосується лише 17 тис. 300 автомобілів, зареєстрованих в Україні при їх загальній кількості понад 1,3 млн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: