Україна знову заборонила ввезення свинини з Польщі

Понеділок, 28 липня 2014, 12:11

Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України заборонила ввезення до країни свиней, свинини, продукції з неї, а також репродуктивного матеріалу з Польщі у зв'язку з черговим спалахом африканської чуми (АЧС) свиней у цій країні.

Про це йдеться у повідомленні Держветфітослужби.

"Забороняється ввезення вищезгаданих товарів з усієї території Республіки Польща, за винятком тих, які були досліджені лабораторно на АЧС з негативним результатом", - сказано в повідомленні відомства.

Крім того, Держветфітослужба звернулася до ветеринарної служби Польщі з пропозицією експертної і методичної допомоги в боротьбі з подальшим розповсюдженням АЧС в Підляському воєводстві.

Як повідомлялося, у лютому цього року Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України заборонила ввезення до країни сприйнятливих до вірусу африканської чуми свиней тварин, продукції з них і репродуктивного матеріалу з Польщі у зв'язку зі спалахом цього захворювання в країні.

У червні, після візиту українських ветеринарів до Польщі, заборону було знято для всіх регіонів країни, окрім Підляського воєводства, в якому були зареєстровані випадки захворювання тварин на АЧС.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!