Кернес закопає 36 мільйонів у площу поряд з оперним театром

Вівторок, 4 березня 2014, 12:05

Департамент комунального господарства Харківської міськради за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "Стальконструкція ЛТД" на роботи з капремонту території земельної ділянки по вул. Сумській,25.

Про це пишуть "Наші гроші" із посиланням на "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди становить 36,22 млн гривень.

Ремонт мають провести коштом місцевих бюджетів до кінця 2016 року.

За адресою вулиця Сумська,25 розташований Харківський національний академічний театр опери та балету імені Миколи Лисенка.

Планується перевлаштування покриттів з бетону і гранітних плит, встановлення декоративної металевої огорожі, облаштування дна і сходів фонтану, монтаж прожекторів, гідроізоляції, блоків живлення, зовнішнього освітлення, встановлення силового та технологічного устаткування фонтану, водопроводу та каналізації, монтаж системи відеонагляду, розміщення сміттєвих урн, влаштування газонів і квітників.

"Стальконструкція ЛТД" заснована ТОВ "ХСУ № 127", власниками якого є почесний громадянин Харківської області Сергій Євель, Леонід Костюков та Микола Мєлєнцов.

З часу заснування "Вісника державних закупівель" у 2008 році "Стальконструкція" виграла тендерів на 805,42 млн гривень, більшість від Харківської міськради.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!