Від Курченка пішов виконавчий директор

Четвер, 25 квітня 2013, 12:18

Виконавчий СЄПЕК Олександр Каплан, про призначення якого компанія повідомила наприкінці березня цього року, пішов з посади.

Про це йдеться в повідомленні компанії, передає "Інтерфакс-Україна".

"19 квітня Каплан залишив займану посаду за згодою сторін", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, в березні при призначенні Каплана СЄПЕК зазначав, що він відповідатиме за цілісний розвиток діяльності компанії.

У повідомленні вказується, що Каплан зайняв позицію виконавчого директора на період підготовки та реалізації проекту з купівлі Одеського НПЗ і відбудові бізнес-процесів у рамках загальної структури компанії.

До приходу в СЄПЕК Каплан обіймав керівні посади в компанії ТНК-ВР, зокрема з 2003 обіймав посаду віце-президента з маркетингу, а в березні 2009 року був призначений на посаду першого заступника виконавчого віце-президента з переробки і торгівлі.

З 1997 по 2003 рік працював в ВАТ "Тюменська нафтова компанія" віце-президентом з переробки і торгівлі. З 1994 по 1997 рік обіймав різні посади в компанії Альфа-Еко.

Як відомо, СЄПЕК (раніше - "Газ України") спеціалізується на торгівлі зрідженим та природним газами, нафтопродуктами та товарами для нафтогазової галузі, експлуатує близько 150 АЗС. Основним акціонером група називає Сергія Курченко, не так давно став власником футбольного клубу "Металіст" (Харків).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!