Рибак вдвічі підняв видатки на розміщення нардепів в готелях

Четвер, 11 квітня 2013, 11:17

Управління справами Ради уклало низку угод на послуги готелів в 2013 році на загальну суму 35,31 млн гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначає видання, видатки на розміщення народних депутатів значно збільшено у порівнянні з попередніми роками. Наприклад, у 2012 році послуги готелів коштували парламенту 17,51 млн гривень.

Готель "Київ" отримає цього року 20,73 млн гривень, тоді як у два останні роки отримував по 16,8 млн гривень.

Нагадаємо, за результатами виборів 2012 року до парламенту вперше пройшли партії "Удар" та "Свобода", значно оновився склад фракцій Партії регіонів, Компарітї та "Батьківщини" - з 450 нардепів новачками є 280.

Видатки на розміщення нардепів у готелі "Україна" збільшено з 0,71 млн гривень до 7,04 млн гривень цього року. В обґрунтуванні закупівлі повідомляється, що оплата проживання депутатів в "Україні" здійснюється на пільгових умовах - вартість одномісного стандартного номеру складає 510 гривень, пише видання.

Готель "Національний" останні два роки взагалі не отримував підрядів на розміщення депутатів, тоді як зараз отримає 6,83 млн гривень.

Окрім цього парламент заплатить "Національному" 0,65 млн гривень і "Києву" 0,06 млн гривень за розміщення офіційних осіб та членів делегацій, що прибувають в Україну на запрошення Ради.

Як пише видання, у минулі роки у "ВДЗ" дані про такі послуги не публікувались. Разом з тим, у 2011-2012 роках "Національний" отримував 1-1,3 млн гривень на проведення заходів і офіційних прийомів за участю голови Ради, а "Київ" мав на прийоми за участі Володимира Литвина близько 0,55 млн гривень щорічно.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!