ДУСіна "Феофанія" за місяць накупила товарів на 6,75 мільйона

Четвер, 29 листопада 2012, 09:42

Клінічна лікарня "Феофанія" ДУС з 2 по 27 листопада за результатами тендерів уклала низку угод на придбання товарів та послуг на 6,75 млн гривень.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Як зазначається у повідомленні, майже половину коштів з цієї суми отримає ТОВ "СТС-Генпідряд" за капітальний ремонт фасаду патологоанатомічного корпусу – 2,93 млн гривень.

"Засновниками ТОВ "СТС-генпідряд"є Василь Запорожець, його син Руслан та ТОВ "СТС-конструкція". Власниками цієї фірми в свою чергу є Василь Запорожець та екс-віце-президент Асоціації платників податків України (АППУ) Григорій Сидоренко", - йдеться у повідомленні.

Решту коштів витрачено на придбання лазерної хірургічної системи за 1,03 млн гривень, апарату для проведення тривалої нирково-замісної терапії за 0,32 млн гривень, системи стоматологічної для анестезії в комплекті з блоком для лазерної стоматології 0,12 млн гривень, витратних препаратів для виробництва радіофармпрепаратів і контрастування на 2,34 млн гривень.

Загалом з початку 2012 року "Феофанія" провела тендери на 169,22 млн гривень.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.