Нацкомісія погоджуватиме кандидатури керівників бірж

Понеділок, 17 вересня 2012, 11:11

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила порядок погодження кандидатур керівників фондових бірж.

Відповідне рішення було прийнято регулятором на засіданні, що відбулося 11 вересня 2012 року, йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

"Даний документ прописує перелік документів, які надаються заявником для отримання погодження комісії, умови, яким має відповідати кандидат на посаду керівника, порядок розгляду документів регулятором, а також вимоги до керівників фондових бірж під час їх перебування на посаді тощо", - сказав Олег Науменко, директор департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами і фондових бірж НКЦПФР.

Як повідомили у відомстві, даний документ був розроблений регулятором на виконання норм частини четвертої статті 27 закону "Про цінні папери та фондовий ринок".

"Сподіваюсь, що такі зміни сприятимуть підвищенню професійності керівних фахівців учасників фондового ринку, а, значить, і підвищенню довіри до них з боку інвесторів, що дуже важливо для розвитку ефективного фондового ринку", - заявив Науменко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!