Судді попросили у Януковича півмільярда на зарплати

Вівторок, 15 травня 2012, 15:15

Державна судова адміністрація звернулася до президента Віктора Януковича із проханням забезпечити належну оплату праці працівників апаратів судів у 2012 році і передбачити на це в загальному фонді державного бюджету збільшення витрат у розмірі 473,8 млн гривень.

Голова Державної судової адміністрації Руслан Кирилюк звернувся до президента з листом щодо критичної ситуації з фінансуванням видатків на оплату праці працівників апаратів місцевих та апеляційних судів та необхідності забезпечення здійснення видатків на оплату праці виключно за рахунок коштів загального фонду держбюджету, передає DT.UA.

"Під час формування проекту держбюджету на 2012 рік Державна судова адміністрація обговорювала питання щодо дефіциту видатків загального фонду державного бюджету на оплату праці разом з нарахуваннями. При цьому фінансування частини витрат на оплату праці передбачалося із спеціального фонду державного бюджету України за рахунок надходжень коштів від справляння судового збору", - наголошується у повідомленні.

Разом із тим, згідно з інформацією, фактичне надходження коштів від сплати судового збору за період з початку року виявилося значно меншим від запланованих показників, а прогнозований дефіцит коштів на кінець поточного року складе близько 770 млн гривень.

У зв'язку з цим Кирилюк звернувся до президента щодо надання доручення Кабінету міністрів про нагальну розробку проекту закону "Про внесення змін до закону "Про державний бюджет України на 2012 рік", в якому необхідно передбачити фінансування витрат в сумі 1,3 млрд гривень на оплату праці працівників апаратів судів та нарахування до фонду заробітної плати 473,8 млн гривень виключно за рахунок загального фонду державного бюджету.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!