Гейтс пожертвує на боротьбу зі СНІДом 750 мільйонів доларів

Субота, 28 січня 2012, 15:22

Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс пожертвує 750 млн доларів Всесвітньому фонду з боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією.

Про це мільярдер повідомив на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, повідомляє DT.UA.

"Склалася складна економічна ситуація, проте це не виправдання для урізання допомоги найбіднішим верствам населення земної кулі", - зазначив Гейтс.

Також він зазначив, що його допомога фонду стане і сигналом до того, що ця структура цілком заслуговує довіри.

Раніше благодійний фонд Гейтса уже виділяв організації допомогу в розмірі 650 млн доларів.

Гейтс попросив не перебільшувати відомості про можливі розтрати і корупції, що обійшлися фонду в десятки мільйонів доларів. Гейтс нагадав, що фонд врятував тисячі життів.

Білл Гейтс - американський підприємець, співголова Фонду Білла і Мелінди Гейтс. У період з 1996 по 2007 рік і в 2009 році - найбагатша людина планети за версією журналу Forbes.

Його статок за підсумками 2011 року, за версією журналу, оцінювався в 56 млрд доларів Гейтс є одним із рекордсменів за розміром коштів, переданих на благодійність: у період з 1994 по 2010 рік він вклав у Фонд Білла і Мелінди Гейтс більше 28 млрд доларів.

У лютому 2010 року Гейтс виступив з пропозицією до всіх мільярдерів про передачу половини їх статків на благодійну діяльність.

Фонд Білла Гейтса - найбільший благодійний фонд, заснований у 2006 році. Штаб-квартира фонду розташована в м.Сіетл.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!