Кабмін перепише прогноз ВВП під МВФ

Четвер, 24 листопада 2011, 20:05

Кабінет міністрів перегляне проект держбюджету на 2012 рік з урахуванням останнього макропрогнозу Міжнародного валютного фонду.

Про це повідомив журналістам на прес-конференції перший заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський, передає "Лігабізнесінформ".

Кабінет міністрів перегляне проект держбюджету на 2012 рік з урахуванням останнього макропрогнозу Міжнародного валютного фонду.

Про це повідомив журналістам на прес-конференції перший заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський.

Мярковський зазначив, що міжнародні організації переглядають прогнози розвитку економіки практично по всіх країнах у бік більш консервативного варіанту.

"В Україні МВФ прогнозує зростання ВВП у 3,9% на наступний рік. Я думаю, що ми будемо підтримувати ідею консерватизму і при доопрацюванні бюджету до другого читання ми переглянемо прогнозні показники на 2012 рік з урахуванням оцінок, які зроблені світовими фінансовими організаціями", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів зможе подати проект держбюджету на 2012 рік у парламент через чотири дні після завершення переговорів по газу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!