Екс-директору київського зоопарку "світить" до 12 років тюрми

Середа, 4 травня 2011, 15:37

Колишнього директора КП "Київський зоопарк" Світлану Берзіну обвинувачують у зловживанні службовим становищем та розтраті коштів на суму 375 тисяч гривень (ч.2 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Встановлено, що колишній директор Київського зоопарку уклала договір з одним із громадських об'єднань столиці на виконання робіт по створенню схеми екологічної стежки на території звіринцю, виготовлення штучних гніздівель для тварин тощо на суму 167 тисяч гривень.

Проте, роботи за даним договором залишилися не виконаними.

Крім того, з іншим суб'єктом господарювання було укладено договір на суму 208 тисяч гривень на виконання робіт по постійному інформуванню мешканців міста щодо впровадження системи селекторного (роздільного) збору твердих побутових відходів, створення для цього web-сайту.

Однак, як з'ясувалося у ході дослідчої перевірки роботи виконані були лише частково.

"Таким чином, колишній ген директор Київського зоологічного парку умисно з корисливих мотивів, зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом внесення до актів виконаних робіт завідомо неправдивих відомостей, розтратила бюджетні кошти на загальну суму 375 тисяч гривень", - ідеться у повідомленні прокуратури.

Для організації досудового слідства кримінальну справу направлено до прокуратури Шевченківського району Києва.

Санкції статей, за якими обвинувачується Берзіна передбачають обмеження волі на строк від 2 до 5 років (ч. 5 ст. 191 КК) та від 7 до 12 років (ч. 2 ст. 366 КК) з позбавленням права займати певні посади на строк до 3 років і з конфіскацією майна.  

Як повідомлялося раніше, проти Берзіної порушили кримінальну справу за частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем) і частиною 2 статті 366 (службова підроблка) Кримінального кодексу.

Українська правда. Київ

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!