Педагогам накинули 20% до зарплати

Середа, 23 березня 2011, 13:58

Кабінет міністрів встановив 20% надбавку всім педагогічним працівникам.

Про це повідомив міністр науки і освіти, молоді та спорту Дмитро Табачник, передає "Інтерфакс".

"Уряд ухвалив рішення про встановлення 20% надбавки для всіх педагогічних працівників", - заявив він.

Табачник уточнив, що мова йде про встановлення доплат для всіх видів педагогічних працівників, у тому числі задіяних у роботі з дітьми з обмеженими можливостями і за системою Міністерства культури України.

За його словами, до кінця цього року для даних цілей знадобиться 367,2 мільйона гривень.

Нагадаємо, 22 березня, біля будівлі Кабінету міністрів проходила численна акція - близько 10 тисяч осіб протесту працівників освіти.

Педагоги вимагали від Кабінету міністрів і Верховної ради забезпечити скорочення розриву між зарплатою працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та законодавчо встановленою мінімальною зарплатою для визначення розмірів заробітної плати працівників за всіма її розрядами.

Друга вимога працівників сфери освіти - розширити виплату 20% надбавки на всі категорії педагогічних працівників. У зверненні наголошується, що уряд встановив 20-процентну надбавку тільки окремим категоріям педпрацівників.

23 березня глава уряду оголосив міністру освіти і науки, молоді та спорту Дмитру Табачнику сувору догану за те, що він допустив, аби вчителі вийшли на акції протесту.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!