Бродський про підприємців: хлопці, звикайте

Четвер, 4 листопада 2010, 15:18

Голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський вважає, що підприємці, які протестують проти нового Податкового кодексу, не хочуть платити податки.

Про це він написав у своєму Живому журналі.

"Я розумію людей, які не хочуть платити податки. Це нормально. І люди за конституцією мають право висловлювати свою думку - під Верховною радою в тому числі", - написав він.
 
Водночас Бродський вважає, що "потрібно пам'ятати і про решту країни, в якій живе 46 мільйонів людей, і вони теж мають право на життя, на гідні зарплати і пенсії".

"А то у нас кажуть: "Ой-ой-ой, яка в нас маленька пенсія в країні - 700 гривень", або "Ой-ой-ой, яка маленька зарплата - 1200 гривень". Так, панове, а за рахунок чого вона буде більше, якщо у нас підприємці віддають 200 гривень і не хочуть платити навіть до Пенсійного фонду. Хоч, по суті, цього теж мало", - пише Бродський.

"Тому одні люди мають право на пікети, а інші мають право на життя. Хлопці, поступово звикайте до нормальної країни", - додав він.

Як відомо, у четвер під Верховною радою підприємці з різних регіонів України протестують проти нового Податкового кодексу.

У Львові близько 2,5 тисяч людей пікетують Львівську облдержадміністрацію з вимогою звільнити прем'єра Миколу Азарова, віце-прем'єра Сергія Тігіпка.

Найбільші львівські ринки, зокрема, "Галицьке перехрестя", не працюють, магазини закриті.

У Полтавській області в четвер пройшли мітинги підприємців проти прийняття урядового проекту Податкового кодексу.

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: